Strona główna: Zaprojektuj swój zysk

EN PL
 

Instytut Wzornictwa Przemysłowego

 
 
Strona główna - Zaprojektuj Swój Zysk / Wiedza / Studia przypadków / PSD-30 Elektroniczny przełącznik ciśnienia

Nazwa obiektu: Elektroniczny przełącznik ciśnienia PSD-30
Nazwa producenta: WIKA Polska S.A.
Nazwa studia projektowego/imię i nazwisko projektanta: Sabine Schober, Wolfgang Wagner
Przeznaczenie obiektu: Przełącznik ciśnienia do stosowania w przemyśle
Jolanta Niezgoda 

PSD-30 Elektroniczny przełącznik ciśnienia 

Problem/Sytuacja wyjściowa
Zdefiniowanie nowej potrzeby rynkowej
Firma jest nie tylko dostawcą urządzeń pomiarowych, ale także partnerem, który w ścisłej współpracy z klientem projektuje rozwiązania dostosowane do jego indywidualnych aplikacji. Firma odnotowała potrzeby klientów dotyczące precyzyjnych pomiarów ciśnienia i temperatury i stara się poprzez rozwój innowacyjnych technologii dostarczać rozwiązania w postaci dobrze zaprojektowanych produktów w sektorze pomiarów elektronicznych.


Potencjał rozwoju firmy WIKA Polska S.A.
WIKA Polska S.A. to obecnie część światowego koncernu będącego liderem w dziedzinie pomiarów ciśnienia i temperatury - firmy WIKA.  WIKA Polska  S.A. to kontynuacja 90-letniej tradycji marki KFM, której historia sięga 1916 r. Działa  w oparciu o innowacyjne rozwiązania technologiczne i biznesowe.  Firma ma pozycję lidera wśród producentów aparatury kontrolno-pomiarowej. Jej  potencjał produkcyjny wzrósł w ciągu ostatnich lat prawie siedmiokrotnie. Obecnie na liniach produkcyjnych WIKA Polska S.A. we Włocławku produkowanych jest około 25 mln przyrządów rocznie, które dystrybuowane są do wszystkich krajów świata.


Rozwiązanie
Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań
- Funkcjonalność:   Praktyczne i proste w obsłudze urządzenie pozwalające  na redukcję i regulację zużycia energii. Spełnia trzy funkcje: presostatu, wyświetlacza cyfrowego i przetwornika ciśnienia. 
- Ergonomia: Trzyprzyciskowa klawiatura daje możliwość konfiguracji bez dodatkowych narzędzi, umożliwia intuicyjne programowanie. Elastycznie dostosowuje się do aplikacji klienta.
- Innowacja techniczno-konstrukcyjna: Duży wyświetlacz w technologii LED zapewnia łatwy odczyt.  Rozwiązanie niezależnego interfejsu upraszcza obsługę.
- Innowacja technologiczno-materiałowa: Możliwość wyboru opcji z membraną czołową.
- Innowacja wzornicza: Produkt spójnie i logicznie zaprojektowany.  Prosta, funkcjonalna, dobrze opracowana forma z czytelnym wyświetlaczem i wygodnym menu.
 

 

 

Ocena:     
Komentarze: 0
Zaloguj się aby dodać opinię

Logowanie do profilu

 

 

Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż bezpłatne konto w portalu ZSZ.

Nie pamiętasz hasła? Zamów nowe hasło.
UWAGA - warunkiem jest obecność adresu e-mail przypisanego do konta, dla którego zamawiane jest nowe hasło.

Zakładanie konta

Podany login, poza rolą w procesie logowania na swoje konto, będzie służył do sygnowania wszystkich akcji użytkownika dokonanych w obrębie portalu.
Login nie może zawierać następujących znaków:
\ / : * ? "< > |
ani zaczynać się od kropki.
*
 
*
 
Jako hasło proszę wpisać ciąg przynajmniej 7 znaków, zawierający co najmniej jedną cyfrę lub znak specjalny (na przykład #, $, %).
*
*
*
 

 
 
 
 
 
Patroni medialni
Patroni medialni
Innowacyjna Gospodarka Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.