Strona główna: Zaprojektuj swój zysk

EN PL
 

Instytut Wzornictwa Przemysłowego

 
 
Strona główna - Zaprojektuj Swój Zysk / Wiedza / Studia przypadków / Bingo HS – kasa fiskalna


1. Nazwa obiektu: Kasa fiskalna  Bingo HS
2. Nazwa producenta: Posnet Polska S.A.
3. Nazwa studia projektowego/imię i nazwisko projektanta: Artur Bętkowski
4. Przeznaczenie obiektu: Kasa fiskalna do użycia w handlu detalicznym

Jolanta Niezgoda 

Bingo HS – kasa fiskalna 


Problem/Sytuacja wyjściowa
Zdefiniowanie nowej potrzeby rynkowej

Klienci, którzy zajmują się handlem detalicznym, kupując urządzenia sklepowe, chcieliby oprócz funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów otrzymać urządzenia, interesujące wzorniczo. Wielu przedsiębiorców zajmujących się handlem detalicznym przykłada dużą wagę do wystroju wnętrz. Ich potrzeby spełnią więc kasy fiskalne, czy drukarki fiskalne itp, które nie będą stanowiły estetycznego zgrzytu w ekskluzywnych salonach czy butikach, które prowadzą.


Potencjał rozwoju firmy Posnet Polska S.A.

Firma dba o najwyższą jakość produktów i budowanie skutecznej sieci dystrybucji.
W raporcie "Rynek Urządzeń Fiskalnych - Polska 2010" wydawanym przez Instytut Rynku Elektronicznego (IRE) Posnet został określony jako lider rynku kas i drukarek fiskalnych w Polsce. Firma zdobywa wyróżnienia "Złoty Laur Klienta 2010 i 2011", m.in. za kasę fiskalną. To dowód na to, że produkty Posnet są najczęściej wybierane przez polskich przedsiębiorców.


Rozwiązanie
Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań

- Funkcjonalność: Kasa Bingo HS została zaprojektowana z myślą o małych placówkach handlowych i usługowych. Plusy za funkcjonalne rozwiązanie silikonowej klawiatury, czytelny wyświetlacz. Ma możliwość komunikacji z komputerem on-line (zdalne programowanie i odczyt danych sprzedaży z kasy bez przerywania pracy kasjera). Urządzenie posiada możliwość zmiany waluty ewidencyjnej, w której będzie pracował moduł fiskalny.
- Ergonomia: Duże i czytelne wyświetlacze, szybki mechanizm drukujący (50mm/s) oraz intuicyjny interfejs użytkownika, sprawiają, że kasa jest bardzo prosta w obsłudze. Łatwa wymiana papieru dzięki mechanizmom easy load. Można wybrać z oferty jedną z dwóch wersji, Standard i Plus.
- Innowacja techniczno-konstrukcyjna: Unikalny i estetyczny sposób mocowania silikonowej osłony klawiatury chroni kasę przed zalaniem.
- Innowacja technologiczno-materiałowa: Zastosowanie dużych i czytelnych alfanumeryczne wyświetlaczy operatora LCD, numerycznego wyświetlacza operatora LED, mechanizmów umożliwiających  konwersję portu RS232 na port USB lub DB9 do skanera itp.
- Innowacja wzornicza: Nowoczesny i śmiały design. Starannie opracowana, jednorodna forma. Główny panel sprowadzony do jednej, lekko zakrzywionej powierzchni. Estetyczne zestawienia kolorystyczne.

Ocena:     
Komentarze: 0
Zaloguj się aby dodać opinię

Logowanie do profilu

 

 

Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż bezpłatne konto w portalu ZSZ.

Nie pamiętasz hasła? Zamów nowe hasło.
UWAGA - warunkiem jest obecność adresu e-mail przypisanego do konta, dla którego zamawiane jest nowe hasło.

Zakładanie konta

Podany login, poza rolą w procesie logowania na swoje konto, będzie służył do sygnowania wszystkich akcji użytkownika dokonanych w obrębie portalu.
Login nie może zawierać następujących znaków:
\ / : * ? "< > |
ani zaczynać się od kropki.
*
 
*
 
Jako hasło proszę wpisać ciąg przynajmniej 7 znaków, zawierający co najmniej jedną cyfrę lub znak specjalny (na przykład #, $, %).
*
*
*
 

 
 
 
 
 
Patroni medialni
Patroni medialni
Innowacyjna Gospodarka Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.