Strona główna: Zaprojektuj swój zysk

EN PL
 

Instytut Wzornictwa Przemysłowego

 
 
Strona główna - Zaprojektuj Swój Zysk / Wiedza / Liderzy wzornictwa / Flowair

33 proc. wynosi udział firmy w krajowym rynku systemów grzewczych i wentylacji
17 rynków eksportowych

Projektanci współpracujący:
Jarosław Szymański
Studio 1:1

Flowair Głogowski i Brzeziński SP. J.
Siedziba: 81-601 Gdynia
ul. Amona 84
Biuro: 81-537 Gdynia,
ul. Łużycka 10 A
Tel: (0-58) 669 82 20
Fax: (0-58) 669 82 21
e-mail: info@flowair.pl
serwis@flowair.com
www.flowair.com.pl 

Redakcja portalu ZSZ 

Flowair 

Firma Flowair powstała w 2003 r. i jest znanym ekspertem w ekonomicznym ogrzewaniu obiektów średnio- i wielko-kubaturowych. Główny nacisk firma kładzie na innowacyjne projekty i wdrożenia w zakresie ogrzewania powietrznego i wentylacji, ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnego wzornictwa, oszczędności energii oraz zastosowania unikatowych metod sterownia.

Ta strategia pozwoliła firmie Flowair w dość szybkim czasie zdobyć uznanie w kraju i zagranicą (eksport do 14 krajów europejskich i stale rozwijana sieć sprzedaży).

Producenci urządzeń przeznaczonych do ogrzewania hal produkcyjnych dotychczas nie zwracali uwagi na wzornictwo, skupiając się na ich funkcjonalności i sprawności. Współczesna, nowa estetyka urządzeń stała się jednym z narzędzi przetargowych, a marka dobrze postrzegana w wąskim specjalistycznym środowisku instalatorów i użytkowników nagrzewnic, którzy są naturalnymi partnerami firmy.

Flowair podjął stałą współpracę ze studiem projektowym Studio 1:1, które przygotowuje dla firmy dwa projekty rocznie. Poza estetyką urządzeń, zadanie projektowe dotyczy także innowacyjnych metod sterowania, w celu ograniczenia zużycia energii oraz wykorzystania innowacyjnych materiałów (np. zastosowanie tworzyw sztucznych zamiast blachy).

Flowair przygotowuje dla klientów szeroki zakres usług dla swoich klientów: od specjalistycznych szkoleń, poprzez doradztwo w zakresie doboru urządzeń, aż po obsługę posprzedażową i gwarancyjną.

Ocena:     
Komentarze: 0
Zaloguj się aby dodać opinię

Logowanie do profilu

 

 

Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż bezpłatne konto w portalu ZSZ.

Nie pamiętasz hasła? Zamów nowe hasło.
UWAGA - warunkiem jest obecność adresu e-mail przypisanego do konta, dla którego zamawiane jest nowe hasło.

Zakładanie konta

Podany login, poza rolą w procesie logowania na swoje konto, będzie służył do sygnowania wszystkich akcji użytkownika dokonanych w obrębie portalu.
Login nie może zawierać następujących znaków:
\ / : * ? "< > |
ani zaczynać się od kropki.
*
 
*
 
Jako hasło proszę wpisać ciąg przynajmniej 7 znaków, zawierający co najmniej jedną cyfrę lub znak specjalny (na przykład #, $, %).
*
*
*
 

 
 
 
 
 
Patroni medialni
Patroni medialni
Innowacyjna Gospodarka Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.