Strona główna: Zaprojektuj swój zysk

EN PL
 

Instytut Wzornictwa Przemysłowego

 
 
Strona główna - Zaprojektuj Swój Zysk / Wiedza / Liderzy wzornictwa / Deltim

45 mln zł rocznego obrotu
10 proc. udziału w krajowym rynku wózków dziecięcych i fotelików samochodowych

Projektanci współpracujący:
Andrzej Śmiałek


DELTIM MACHURA MACHURA SP.J.
42-200 Częstochowa
ul. Lourdyjska 5
tel. + 48-34-364-33-53
faks. +48-34-366-96-87
e-mail: biuro@deltim.com.pl
www.deltim.com.pl

Zobacz studium przypadku:
Wielofunkcyjny wózek dziecięcy CAT

Redakcja portalu ZSZ 

Deltim 

Firma Deltim działa w Polsce od 1989 roku, rocznie wprowadza do 4 kolekcji/produktów. Produkty firmy dostępne są zarówno w salonie własnym w Częstochowie i w 360 sklepach na terenie Polski. Obecnie produkty firmy sprzedawane są pod dwiema markami: X-lander i Delti.

W stałej sprzedaży dostępne są wózki dziecięce spacerowe, wózki dziecięce głębokie, foteliki samochodowe, artykuły dziecięce. Marka X-Lander to nowatorskie wózki, przeznaczone dla rodziców, którzy preferują aktywny styl życia. Wyróżniają się innowacyjną konstrukcją i wyglądem, a nad ich designem czuwa zespół projektantów wzornictwa. Wózki X-Lander charakteryzują się ponadto wysokim komfortem i bezpieczeństwem jazdy. Zaawansowana konstrukcja wózków zapewnia rodzicom wygodę użytkowania oraz wszelkie możliwe ułatwienia w ich transporcie i przechowywaniu. Ostatnio na rynku pojawił się X-lander Twin, wózek dla bliźniąt, wyposażony w dwa wygodne siedziska przy jednoczesnym zachowaniu idealnej zwrotności i lekkości prowadzenia. Nadaje się do jazdy po każdej nawierzchni, zarówno do przestrzeni miejskiej, jak i poza miastem. Wózek ten to połączenie wygody dziecka z praktyczną konstrukcją, przyjemną w codziennym użytkowaniu.

Delti to marka dla rodziców kładących szczególny nacisk na bezpieczeństwo i komfort swojego dziecka. Wszystkie produkty tej marki są projektowane tak, aby zapewnić lepszą opiekę, ochronę oraz prawidłowy rozwoju dziecka. Nowością marki Delti jest wózek CAT o innowacyjnym systemie składania, który sprawia, że wózek po złożeniu jest najmniejszy w swojej klasie. Rozkładanie konstrukcji nie wymaga żadnego wysiłku i można je przeprowadzić tylko jedną ręką, dzięki mechanizmowi pneumatycznego wspomagania wewnątrz ramy wózka. Dzięki aluminiowej ramie oraz piankowym oponom wózek jest również wyjątkowo lekki. Łatwość manewrowania zapewniają obrotowe przednie koła.

Firma Deltim została wyróżniona dyplomem, wystawionym przez dziennik „Puls Biznesu”, potwierdzającym przynależność firmy do klubu Gazel Biznesu - grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

Ponadto firma zdobyła Złoty Laur Konsumenta 2007 dla marki Delti, Srebrny Laur Konsumenta 2007 dla marki X – lander, a produkty Deltim wyróżniane w konkursach wzorniczych.

Ocena:     
Komentarze: 0
Zaloguj się aby dodać opinię

Logowanie do profilu

 

 

Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż bezpłatne konto w portalu ZSZ.

Nie pamiętasz hasła? Zamów nowe hasło.
UWAGA - warunkiem jest obecność adresu e-mail przypisanego do konta, dla którego zamawiane jest nowe hasło.

Zakładanie konta

Podany login, poza rolą w procesie logowania na swoje konto, będzie służył do sygnowania wszystkich akcji użytkownika dokonanych w obrębie portalu.
Login nie może zawierać następujących znaków:
\ / : * ? "< > |
ani zaczynać się od kropki.
*
 
*
 
Jako hasło proszę wpisać ciąg przynajmniej 7 znaków, zawierający co najmniej jedną cyfrę lub znak specjalny (na przykład #, $, %).
*
*
*
 

 
 
 
 
 
Patroni medialni
Patroni medialni
Innowacyjna Gospodarka Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.