Strona główna: Zaprojektuj swój zysk

EN PL
 

Instytut Wzornictwa Przemysłowego

 
 
Strona główna - Zaprojektuj Swój Zysk / Wiedza / Liderzy wzornictwa / Delphia Yachts

Ponad 2500 motorówek i ponad 300 żaglówek wynosi roczna produkcja
98 proc. sprzedaży to eksport na rynki Europy Zachodniej

Projektanci współpracujący:
Andrzej Skrzat
Studio Schnaase Interior Design

DELPHIA YACHTS KOT sp. j.
Biuro w Warszawie:
ul. Żurawia 6/12
00-503 Warszawa
tel/fax: + 48-22-420 35 05
www.delphiayachts.pl

Redakcja portalu ZSZ 

Delphia Yachts 

Stocznia Jachtowa Delphia Yachts istnieje od 1990 roku. Firma powstała z inicjatywy braci Piotra i Wojciecha Kotów. Na początku działalności zatrudniała kilkanaście osób, pierwszą wyprodukowaną łodzią żaglową była Sportina. Obecnie Delphia Yachts Kot sp. j. jest największą w Polsce stocznią produkującą jachty żaglowe, zatrudniającą 637 osób.

Stocznia zajmuje się produkcją jachtów żaglowych typu Delphia, Sportina i Phila oraz łodzi motorowych Quicksilver i Cortina – od kilku lat metodą taśmową.

Od wielu lat Delphia Yachts współpracuje z firmą Brunswick Marine in EMEA, produkując na wyłączność łodzie typu Quicksilver.

Delphia Yachts cały czas inwestuje w najnowszą technologię produkcji, a także rozbudowę infrastruktury oraz tworzenie nowych miejsc pracy. Produkcja odbywa się w warunkach sprzyjających środowisku naturalnemu dzięki zainstalowanym separatorom pyłów, kotłowniom olejowym zastępującym węglowe, sortowaniu odpadów a także ekologicznym komponentom używanym w procesie produkcji. Zespół inżynierów ściśle współpracuje z projektantami, dbając nie tylko o parametry techniczne, ale także o względy estetyczne jachtów i łodzi. Najnowszy model Delphia 47, zaprezentowany na targach Boot w Düsseldorfie, łączy w sobie nowoczesną technikę i luksusowe wzornictwo będące owocem pracy studia projektowego Schnaase Interior Design. Większość modeli powstała dzięki współpracy z projektantem Andrzejem Skrzatem.

Delphia Yachts jest marką rozpoznawalną na całym świecie dzięki sieci dealerskiej, która obejmuje kraje europejskie, Stany Zjednoczone, Rosję, Japonię, Australię oraz RPA.

Od 2003 roku firma jest członkiem Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych, której Prezesem jest współwłaściciel Delphia Yachts, Wojciech Kot.

Delphia Yachts Kot sp. j. zdobyła 1 nagrodę w kategorii firma w konkursie Top Warmii i Mazur 2008.

Ocena:     
Komentarze: 0
Zaloguj się aby dodać opinię

Logowanie do profilu

 

 

Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż bezpłatne konto w portalu ZSZ.

Nie pamiętasz hasła? Zamów nowe hasło.
UWAGA - warunkiem jest obecność adresu e-mail przypisanego do konta, dla którego zamawiane jest nowe hasło.

Zakładanie konta

Podany login, poza rolą w procesie logowania na swoje konto, będzie służył do sygnowania wszystkich akcji użytkownika dokonanych w obrębie portalu.
Login nie może zawierać następujących znaków:
\ / : * ? "< > |
ani zaczynać się od kropki.
*
 
*
 
Jako hasło proszę wpisać ciąg przynajmniej 7 znaków, zawierający co najmniej jedną cyfrę lub znak specjalny (na przykład #, $, %).
*
*
*
 

 
 
 
 
 
Patroni medialni
Patroni medialni
Innowacyjna Gospodarka Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.