Strona główna: Zaprojektuj swój zysk

EN PL
 

Instytut Wzornictwa Przemysłowego

 
 
Strona główna - Zaprojektuj Swój Zysk / Wiedza / Analizy i eksperci / Raport "Rola wzornictwa w strategii rozwoju polskich miast i regionów"
Zespół ZSZ 

Raport "Rola wzornictwa w strategii rozwoju polskich miast i regionów" 

W raporcie "Rola wzornictwa w strategii rozwoju polskich miast i regionów" zmierzono się z zagadnieniem, czy i na ile urzędy w Polsce wspierają rozwój wzornictwa oraz czy wykorzystują je w realizacji strategii rozwoju społeczno-gospodarczego miast. Badanie pozwoliło określić bariery napotykane w zakresie wykorzystania wzornictwa miejskiego oraz wskazało na potrzebę edukowania społeczności lokalnych i urzędników, w celu przybliżenia im zagadnień dotyczących designu oraz jego wpływu na polepszenie warunków życia mieszkańców.

 Kliknij w zdjęcie aby przeczytać raport!

 

Ocena:     
Komentarze: 0
Zaloguj się aby dodać opinię

Logowanie do profilu

 

 

Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż bezpłatne konto w portalu ZSZ.

Nie pamiętasz hasła? Zamów nowe hasło.
UWAGA - warunkiem jest obecność adresu e-mail przypisanego do konta, dla którego zamawiane jest nowe hasło.

Zakładanie konta

Podany login, poza rolą w procesie logowania na swoje konto, będzie służył do sygnowania wszystkich akcji użytkownika dokonanych w obrębie portalu.
Login nie może zawierać następujących znaków:
\ / : * ? "< > |
ani zaczynać się od kropki.
*
 
*
 
Jako hasło proszę wpisać ciąg przynajmniej 7 znaków, zawierający co najmniej jedną cyfrę lub znak specjalny (na przykład #, $, %).
*
*
*
 

 
 
 
 
 
Patroni medialni
Patroni medialni
Innowacyjna Gospodarka Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.