Strona główna: Zaprojektuj swój zysk

EN PL
 

Instytut Wzornictwa Przemysłowego

 
 
Strona główna - Zaprojektuj Swój Zysk / Wiedza / Aktualności z rynku / Baza projektantów i firm - Wizytownik
Redakcja ZSZ 

Baza projektantów i firm - Wizytownik 

Na portalu Wzornictwo Biznes Zysk działa bezpłatna baza projektantów i firm zatrudniających projektantów i inwestujących w design - Wizytownik.

Wizytownik składa się z dwóch baz - bazy projektantów i przedsiębiorców.  W bazie projektantów swoje wizytówki posiadają m.in. projektanci mebli, aplikacji, środków transportu, maszyn przemysłowych i sprzętu medycznego. Dużą część bazy zajmują również wizytówki firm zajmujących się brandingiem, grafiką wydawniczą, logotypami, identyfikacją wizualną i projektowaniem opakowań. W bazie można również znaleźć profile studentów i absolwentów - młodych projektantów, któryc dopiero wchodzą na rynek pracy i nie mają jeszcze na swoim koncie wdrożeń.

W drugiej bazie swoje profile posiadają zarówno  mikroprzedsiębiorcy, jak i duże firmy o uznanej renomie na polskim i globalnym rynku - producenci m.in. mebli, oświetlenia, ceramiki, akcesoriów dla dzieci i sprzętu RTV i AGD m.in. VOX, Marbet Style, Paged Collection, Deftrans, Vetrex, Deante Antczak i wielu innych. W bazie znajduje się obecnie ponad 300 wizytówek - zarówno zdobywców polskich i światowych nagród za wzornictwo, jak i młodych, obiecujących projektantów i firm które dopiero kraczają na rynek.

 

Każdy projektant może zaprezentować swoje portfolio, pochwalić się najważniejszymi  Klientami, z którymi współpracował, nagrodami, produktami wdrożonymi na rynek i projektami w fazie koncepcji. Firmy mogą pochwalić się w Wizytowniku nie tylko wdrożonymi produktami i nagrodami, ale również mogą wypełnić punkt "Od projektanta oczekuję" - który pomaga nawiązywać relacje biznesowe. Do opisu przedsiębiorstwa można dodać kilkanaście projektów, a do każdego po 6 zdjęc produktów.

Baza ma również na celu ułatwiać nawiązanie kontaktu z projektantem lub przedsiębiorcą. Każdy profil zawiera dane kontaktowe, linki do stron i profili na Facebooku. Wygodna wyszukiwarka pomoże znaleźć właściwego partnera do biznesu, według kryteriów dziedziny, specjalizacji, liczby wdrożeń.

Baza nie wymaga logowania, a do założenia konta w Wizytowniku wystarczą tylko trzy kroki:

Więcej >>

 

Ocena:     
Komentarze: 0
Zaloguj się aby dodać opinię

Logowanie do profilu

 

 

Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż bezpłatne konto w portalu ZSZ.

Nie pamiętasz hasła? Zamów nowe hasło.
UWAGA - warunkiem jest obecność adresu e-mail przypisanego do konta, dla którego zamawiane jest nowe hasło.

Zakładanie konta

Podany login, poza rolą w procesie logowania na swoje konto, będzie służył do sygnowania wszystkich akcji użytkownika dokonanych w obrębie portalu.
Login nie może zawierać następujących znaków:
\ / : * ? "< > |
ani zaczynać się od kropki.
*
 
*
 
Jako hasło proszę wpisać ciąg przynajmniej 7 znaków, zawierający co najmniej jedną cyfrę lub znak specjalny (na przykład #, $, %).
*
*
*
 

 
 
 
 
 
Patroni medialni
Patroni medialni
Innowacyjna Gospodarka Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.