Strona główna: Zaprojektuj swój zysk

EN PL
 

Instytut Wzornictwa Przemysłowego

 
 
Strona główna - Zaprojektuj Swój Zysk / Wiedza / Aktualności z rynku / "WZÓR NA KONKURENCJĘ" - Wsparcie dla przedsiębiorców z funduszy europejskich
Redakcja ZSZ 

"WZÓR NA KONKURENCJĘ" - Wsparcie dla przedsiębiorców z funduszy europejskich 


Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozpoczęła nabór wniosków o dofinansowanie dla 1. etapu działania 1.4 "Wzór na Konkurencję". Maksymalnie jest to nawet 3 mln zł ! W ramach tego etapu prowadzony jest audyt wzorniczy, niezbędny w drodze do innowacji produktowej w firmie. W wyniku realizacji audytu wzorniczego zostaje opracowana strategia wzornicza, która może zostać wdrożona w ramach 2. etapu działania 1.4 "Wzór na konkurencję". Zobacz: http://popw.parp.gov.pl/wzor/dzialanie-1-4-wzor-na-konkurencje

Instytut Wzornictwa Przemysłowego, jako wykonawca audytów wzorniczych oraz strategii wzorniczych zaprasza mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej, do współpracy. Już 4 października 2017 r. w Lublinie eksperci IWP będą informować o audytach na spotkaniu informacyjnym. Adres: ul. Krochmalna 13c, Lublin. Zobacz: http://www.iwp.com.pl/doradztwo_audyty_wzornicze

Ocena:     
Komentarze: 0
Zaloguj się aby dodać opinię

Logowanie do profilu

 

 

Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż bezpłatne konto w portalu ZSZ.

Nie pamiętasz hasła? Zamów nowe hasło.
UWAGA - warunkiem jest obecność adresu e-mail przypisanego do konta, dla którego zamawiane jest nowe hasło.

Zakładanie konta

Podany login, poza rolą w procesie logowania na swoje konto, będzie służył do sygnowania wszystkich akcji użytkownika dokonanych w obrębie portalu.
Login nie może zawierać następujących znaków:
\ / : * ? "< > |
ani zaczynać się od kropki.
*
 
*
 
Jako hasło proszę wpisać ciąg przynajmniej 7 znaków, zawierający co najmniej jedną cyfrę lub znak specjalny (na przykład #, $, %).
*
*
*
 

 
 
 
 
 
Patroni medialni
Patroni medialni
Innowacyjna Gospodarka Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.