Strona główna: Zaprojektuj swój zysk

EN PL
 

Instytut Wzornictwa Przemysłowego

 
 
Strona główna - Zaprojektuj Swój Zysk / Wiedza / Aktualności z rynku / Trwa nabór do projektu "Wystawiajmy się!"
Redakcja ZSZ 

Trwa nabór do projektu "Wystawiajmy się!" 


Już tylko do 9 lutego 2018 r. trwa otwarty nabór do projektu Wystawiajmy się! organizowanego przez Instytut Adama Mickiewicza.

W edycji Wystawiajmy się! 2018 limit dofinansowania został podniesiony do 40 tys. brutto.

Instytut Adama Mickiewicza, działający pod marką Culture.pl, już po raz piąty ogłasza otwarty nabór dla polskich projektantów, którzy pragną pokazać swoje prace międzynarodowej publiczności. Od 2017 roku zapraszamy do udziału w Wystawiajmy się! także projektantów mody.Zgłoszenia mogą nadsyłać zarówno doświadczeni, jak i początkujący twórcy, osoby indywidualne oraz grupy projektowe. Projektanci mogą się ubiegać o wsparcie prezentacji na zagranicznych targach, festiwalach i biennale designu i mody, a także w wystawach zbiorowych i indywidualnych organizowanych w muzeach i galeriach za granicą. Wszystkie otrzymane aplikacje zostaną poddane ocenie merytorycznej przez członków zespołu programu Polska Design Instytutu Adama Mickiewicza oraz ekspertów zewnętrznych.

Procedura zgłoszenia jest prosta: należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz wstępny kosztorys na stronie internetowej www.iam.pl i wysłać je na adres: WystawSie@iam.pl do 9 lutego 2018 roku do godz.10.00.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie http://www.iam.pl

Wyniki naboru zostaną ogłoszone 15 lutego 2018 r.

Jak dotąd w ramach programu polscy projektanci Wystawili się! m.in. na London Design Festival, Maison et Objet, Paris Design Week, Milan Design Week, WantedDesign i Capsule w Nowym Jorku, Vienna Design Week i Wiener Fahrradschau, Designblok Prague Design and Fashion Week, Designers & Agents w Los Angeles, Kind und Jugend w Kolonii, HABITARE 2016 i Helsinki Design Week, Dutch Design Week w Eindhoven, Tokio Design Week, Design Tokyo i IFFT Tokyo/Ambiente, DMY Berlin, 100% Design w Londynie oraz na Biennale INTERIEUR 2016 w Kortrijk.

Dzięki udziałowi w pierwszym rozszerzonym o obszar mody naborze Wystawiajmy się! polscy projektanci mody zaprezentowali się na tak wpływowych wydarzeniach jak Copenhagen International Fashion Fair (CIFF Copenhagen), holenderskim FASHIONCLASH oraz paryskim Who's Next.

Ocena:     
Komentarze: 0
Zaloguj się aby dodać opinię

Logowanie do profilu

 

 

Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż bezpłatne konto w portalu ZSZ.

Nie pamiętasz hasła? Zamów nowe hasło.
UWAGA - warunkiem jest obecność adresu e-mail przypisanego do konta, dla którego zamawiane jest nowe hasło.

Zakładanie konta

Podany login, poza rolą w procesie logowania na swoje konto, będzie służył do sygnowania wszystkich akcji użytkownika dokonanych w obrębie portalu.
Login nie może zawierać następujących znaków:
\ / : * ? "< > |
ani zaczynać się od kropki.
*
 
*
 
Jako hasło proszę wpisać ciąg przynajmniej 7 znaków, zawierający co najmniej jedną cyfrę lub znak specjalny (na przykład #, $, %).
*
*
*
 

 
 
 
 
 
Patroni medialni
Patroni medialni
Innowacyjna Gospodarka Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.