Strona główna: Zaprojektuj swój zysk

EN PL
 

Instytut Wzornictwa Przemysłowego

 
 
Strona główna - Zaprojektuj Swój Zysk / Wiedza / Aktualności z rynku / Partner Projektu ZSZ – Kielecki Park Technologiczny tworzy Laboratorium Szybkiego Prototypowania.
Redakcja portalu ZSZ 

Partner Projektu ZSZ – Kielecki Park Technologiczny tworzy Laboratorium Szybkiego Prototypowania. 


Partner Projektu ZSZ – Kielecki Park Technologiczny tworzy Laboratorium Szybkiego Prototypowania.

W Kieleckim Parku Technologicznym, w Inkubatorze Technologicznym przy ulicy Olszewskiego 6 w Kielcach powstaje Laboratorium Szybkiego Prototypowania 3D. Mali i średni przedsiębiorcy z województwa świętokrzyskiego będą mogli bezpłatnie zlecić Laboratorium wykonanie prototypu lub modelu 3D. Wystarczy, że przedstawią pomysł na produkt, a nowa komórka przygotuje projekt, prototyp, model 3D, a nawet krótką serię artykułu. Będzie też można  sprawdzić, z jakich materiałów powinien być wykonany ich produkt. Technopark będzie się specjalizował w wykonywaniu prototypów z żywicy i proszków metalu. Pierwsze firmy będą mogły skorzystać z pomocy Laboratorium już w 2013 roku.

W tej chwili ofertą najbardziej zainteresowania jest branża ceramiczna i meblarska. Ale dyrektor Technoparku, Szymon Mazurkiewicz zapowiada wsparcie rozwoju wzornictwa we wszystkich branżach. Wkrótce KPT nawiąże również współpracę na zasadzie transferu wiedzy z Wyższą Szkołą Designu w Padwie.

Więcej >> 

Ocena:     
Komentarze: 0
Zaloguj się aby dodać opinię

Logowanie do profilu

 

 

Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż bezpłatne konto w portalu ZSZ.

Nie pamiętasz hasła? Zamów nowe hasło.
UWAGA - warunkiem jest obecność adresu e-mail przypisanego do konta, dla którego zamawiane jest nowe hasło.

Zakładanie konta

Podany login, poza rolą w procesie logowania na swoje konto, będzie służył do sygnowania wszystkich akcji użytkownika dokonanych w obrębie portalu.
Login nie może zawierać następujących znaków:
\ / : * ? "< > |
ani zaczynać się od kropki.
*
 
*
 
Jako hasło proszę wpisać ciąg przynajmniej 7 znaków, zawierający co najmniej jedną cyfrę lub znak specjalny (na przykład #, $, %).
*
*
*
 

 
 
 
 
 
Patroni medialni
Patroni medialni
Innowacyjna Gospodarka Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.