Strona główna: Zaprojektuj swój zysk

EN PL
 

Instytut Wzornictwa Przemysłowego

 
 
Strona główna - Zaprojektuj Swój Zysk / Wiedza / Aktualności z rynku / Forum Dobrego Designu w Warszawie

Centrum Konferencyjne Muranów
Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie

7 grudnia 2016

Redakcja ZSZ 

Forum Dobrego Designu w Warszawie 

Co jest potrzebne do wykreowania produktu odnoszącego globalny sukces? Potężna firma z ogromnym budżetem i rozpędzoną machiną marketingową czy genialny projektant? Między innymi o tym będą rozmawiać uczestnicy i goście IV edycji Forum Dobrego Designu, która odbędzie 7 grudnia 2016 roku w Warszawie.

W panelach dyskusyjnych wezmą udział projektanci i architekci z Polski i za granicy, odbędą się prezentacje spektakularnych projektów, a także Design po polsku - success story, czyli opowieści o Polakach i polskich markach, które podbijają świat designu.

Uczestnicy Forum będą rozmawiać m.in. o promocji polskiego wzornictwa i rzemiosła na świecie, nowym podejściu do projektowania i designu w erze wszechobecnej cyfryzacji i designie w projektach unijnych.

Wśród prelegentów będą m.in. Maja Ganszyniec, projektantka, autorka kolekcji dla marki IKEA, Michał Bańka dyrektor Departamentu Rozwoju Startupów w PARP, projektant Krystian Kowalski oraz zdobywcy nagród Designer Roku - Tomek Rygalik (Designer Roku 2015), Piotr Kuchciński (Designer Roku 2012), Bartosz Piotrowski (Designer Roku 2014) i tegoroczni laureaci nagrody - Tylko.com.

Spotkaniu będzie towarzyszyć uroczyste rozdanie nagród w szóstej edycji konkursu Dobry Design, który wyłoni najciekawsze produkty wyposażenia wnętrz.

Wstęp wolny. Obowiązuje rejestracja. Więcej >>

Ocena:     
Komentarze: 0
Zaloguj się aby dodać opinię

Logowanie do profilu

 

 

Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż bezpłatne konto w portalu ZSZ.

Nie pamiętasz hasła? Zamów nowe hasło.
UWAGA - warunkiem jest obecność adresu e-mail przypisanego do konta, dla którego zamawiane jest nowe hasło.

Zakładanie konta

Podany login, poza rolą w procesie logowania na swoje konto, będzie służył do sygnowania wszystkich akcji użytkownika dokonanych w obrębie portalu.
Login nie może zawierać następujących znaków:
\ / : * ? "< > |
ani zaczynać się od kropki.
*
 
*
 
Jako hasło proszę wpisać ciąg przynajmniej 7 znaków, zawierający co najmniej jedną cyfrę lub znak specjalny (na przykład #, $, %).
*
*
*
 

 
 
 
 
 
Patroni medialni
Patroni medialni
Innowacyjna Gospodarka Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.