Strona główna: Zaprojektuj swój zysk

EN PL
 

Instytut Wzornictwa Przemysłowego

 
 
Strona główna - Zaprojektuj Swój Zysk / Wiedza / Wirtualne Wystawy / "Dobry Wzór 2010"

Wirtualna wersja wystawy "Dobry Wzór 2010".
Wystawa odbyła się w dniach 23 września-14 listopada 2011 roku, w sali im. prof. Wandy Telakowskiej w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie.
Komisarz wystawy: Joanna Kaczorowska, IWP, projekt elementów identyfikacji wizualnej: Zdanowicz & Pawrowski, scenografia: Sophie Kumpera.

Redakcja portalu ZSZ 

"Dobry Wzór 2010" 

"Dobry Wzór 2010" to wystawa pokonkursowa, prezentująca najlepiej zaprojektowane przedmioty i usługi obecne na polskim rynku. Wystawione na niej zostały zgłoszone i nagrodzone w konkursie Dobry Wzór 2010. Konkurs Dobry Wzór IWP w rolku 2010 zorganizował po raz siedemnasty. Zgodnie z werdyktem jury do finału konkursu wskazane zostały 62 produkty i 9 usług, które wyłoniono spośród zgłoszonych 126 produktów i 12 usług. Produkty oceniane były w trzech sferach: domu, pracy i publicznej. Po raz pierwszy ocenie wzorniczej podlega również sfera usług. W taki też sposób obiekty prezentowane były na wystawie w IWP.

Kliknij w zdjęcie!

 

Ocena:     
Komentarze: 0
Zaloguj się aby dodać opinię

Logowanie do profilu

 

 

Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż bezpłatne konto w portalu ZSZ.

Nie pamiętasz hasła? Zamów nowe hasło.
UWAGA - warunkiem jest obecność adresu e-mail przypisanego do konta, dla którego zamawiane jest nowe hasło.

Zakładanie konta

Podany login, poza rolą w procesie logowania na swoje konto, będzie służył do sygnowania wszystkich akcji użytkownika dokonanych w obrębie portalu.
Login nie może zawierać następujących znaków:
\ / : * ? "< > |
ani zaczynać się od kropki.
*
 
*
 
Jako hasło proszę wpisać ciąg przynajmniej 7 znaków, zawierający co najmniej jedną cyfrę lub znak specjalny (na przykład #, $, %).
*
*
*
 

 
 
 
 
 
Patroni medialni
Patroni medialni
Innowacyjna Gospodarka Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.