Strona główna: Zaprojektuj swój zysk

EN PL
 

Instytut Wzornictwa Przemysłowego

 
 
Strona główna - Zaprojektuj Swój Zysk / Warsztaty / WZORNICTWO USŁUG / Czy w Polsce projektuje się usługi? Wzornictwo usług, jako źródło korzyści. Dobre praktyki
 

Czy w Polsce projektuje się usługi? Wzornictwo usług, jako źródło korzyści. Dobre praktyki 

Podczas gdy tradycyjna gospodarka opiera się na przemyśle, nowoczesna gospodarka – na usługach. W obecnym, mocno konkurencyjnym świecie biznesu, największych graczy odróżnia najczęściej usługa. Towarzyszy oferowanym produktom i często decyduje o doświadczeniu i lojalności klienta. Usługi muszą zatem być dopasowane do zmieniających się potrzeb klientów i zmieniać się razem z nimi. Wzornictwo usług jest sposobem na zdobycie klienta. Wymaga jednak przemyślanego i metodycznego podejścia.

W Polsce aktywność w zakresie projektowania usług jest jeszcze mała. Są jednak firmy, które wykorzystują już jego potencjał i osiągają wymierne korzyści dzięki wzornictwu usług.

Poniżej zamieszczony materiał prezentuje krótko, czym jest wzornictwo usług i jakich dotyka aspektów oraz pokazuje przykłady dobrych praktyk zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym.

Prezentacje dostępne po zalogowaniu (kliknij w zdjęcie!)

 

Aby zobaczyć tę stronę, musisz się zalogować.

Logowanie do profilu

 

 

Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż bezpłatne konto w portalu ZSZ.

Nie pamiętasz hasła? Zamów nowe hasło.
UWAGA - warunkiem jest obecność adresu e-mail przypisanego do konta, dla którego zamawiane jest nowe hasło.

Zakładanie konta

Podany login, poza rolą w procesie logowania na swoje konto, będzie służył do sygnowania wszystkich akcji użytkownika dokonanych w obrębie portalu.
Login nie może zawierać następujących znaków:
\ / : * ? "< > |
ani zaczynać się od kropki.
*
 
*
 
Jako hasło proszę wpisać ciąg przynajmniej 7 znaków, zawierający co najmniej jedną cyfrę lub znak specjalny (na przykład #, $, %).
*
*
*
 

 
 
 
 
 
Patroni medialni
Patroni medialni
Innowacyjna Gospodarka Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.