Strona główna: Zaprojektuj swój zysk

EN PL
 

Instytut Wzornictwa Przemysłowego

 
 
Strona główna - Zaprojektuj Swój Zysk / Warsztaty / E-Learning
 

Platforma e-learningowa

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach e-learningowych!

W ramach projektu Zaprojektuj Swój Zysk (ZSZ) udostępnionych zostało 20 warsztatów e-learningowych.

Podstawą wiedzy przekazywanej w ramach warsztatów e-learningowych jest metodologia współpracy projektanta i przedsiębiorcy w procesie rozwoju nowego produktu, opisana w podręczniku „Design Management. Zarządzanie wzornictwem”, wydanym przez IWP w ramach projektu ZSZ.

Udział w warsztatach e-learningowych pozwoli zdobyć wiedzę przekazywaną także podczas warsztatów stacjonarnych projektu ZSZ. Zapraszamy więc do skorzystania z warsztatów on-line przedsiębiorców i projektantów, którzy nie brali udziału w warsztatach stacjonarnych ZSZ bądź chcą utrwalić wiedzę zdobytą podczas szkoleń stacjonarnych. Po ukończeniu warsztatów każdy uczestnik otrzyma certyfikat udziału w warsztacie. Warunkiem ukończenia warsztatu jest zaliczenie testu końcowego, tzw. postestu.

Zakres warsztatów obejmie praktyki działań na poszczególnych etapach procesu wdrażania nowych produktów wzorniczych, ze szczególnym uwzględnieniem kompetencji niezbędnych menedżerom, a także specjalistom odpowiedzialnym za różne zadania związane z rozwojem nowych produktów w firmie.

Celem warsztatów jest zapewnienie odpowiednich kompetencji i standardów prac realizowanych przez członków interdyscyplinarnych zespołów projektowych w zakresie opracowywania nowych produktów wzorniczych, zarządzania procesem rozwoju nowego produktu, a także w zakresie poszanowania praw własności intelektualnej.

Skorzystaj ze szkoleń w Portalu ZSZ

Zapraszamy do udziału w jedynych na świecie e-learningowych warsztatach z zakresu zarządzania wzornictwem!

 W przypadku pytań prosimy o kontakt: elearning@zsz.com.pl

 
Ocena:     
Komentarze: 1
Zaloguj się aby dodać opinię

Logowanie do profilu

 

 

Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż bezpłatne konto w portalu ZSZ.

Nie pamiętasz hasła? Zamów nowe hasło.
UWAGA - warunkiem jest obecność adresu e-mail przypisanego do konta, dla którego zamawiane jest nowe hasło.

Zakładanie konta

Podany login, poza rolą w procesie logowania na swoje konto, będzie służył do sygnowania wszystkich akcji użytkownika dokonanych w obrębie portalu.
Login nie może zawierać następujących znaków:
\ / : * ? "< > |
ani zaczynać się od kropki.
*
 
*
 
Jako hasło proszę wpisać ciąg przynajmniej 7 znaków, zawierający co najmniej jedną cyfrę lub znak specjalny (na przykład #, $, %).
*
*
*
 

 
 
 
 
Patroni medialni
Patroni medialni
Innowacyjna Gospodarka Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.