Strona główna: Zaprojektuj swój zysk

EN PL
 

Instytut Wzornictwa Przemysłowego

 
 
Strona główna - Zaprojektuj Swój Zysk / Warsztaty / PROJEKTANCI I PRZEDSIĘBIORCY O WARSZTATACH
 

PROJEKTANCI I PRZEDSIĘBIORCY O WARSZTATACH 

Strona wymaga zainstalowanego pluginu Flash Player w wersji 10 lub wyższej.
Kliknij tutaj w celu pobrania najnowszej wersji Flash Player'a.

 

 REKOMENDACJE WARSZTATÓW

 

"Jako uczestniczka całego cyklu warsztatów organizowanych przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego pragnę potwierdzić iż pod każdym względem były one przeprowadzone na najwyższym poziomie. Atutami ich była sprawna organizacja oraz dobór jednego z najbardziej doświadczonych zespołów trenerów na rynku, kładącej nacisk głównie na aspekty praktyczne, co było zauważalne już podczas pierwszych ćwiczeń. Uczestniczyłam już w wielu szkoleniach, nie mniej
te zaliczają się do jednych z najlepszych."

Paulina Marczykiewicz

 

"Cykl Warsztatów ZSZ organizowanych przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego  to kompendium wiedzy na temat wdrażania projektów do produkcji, zarządzania zespołem w projekcie, współpracy na linii projektant - przedsiębiorca.  Biorąc udział w projekcie „Zaprojektuj Swój Zysk” mamy możliwość nie tylko zapoznania się z teorią. Dzięki warsztatom wspólnym możemy w praktyce sprawdzić jak wygląda współpraca między projektantami a przedsiębiorcami. To niezwykle ważne, gdyż dzięki zderzeniu tych dwóch środowisk nawzajem uczymy się jak do etapu wdrażania nowych produktów podchodzą inwestorzy, a jak my – projektanci."

Agnieszka Czechowicz, Jan Sobolewski
projektanci, Biuro Projektowe Interio Design

 

"We wrześniu 2010 roku miałam przyjemność uczestniczyć w Warsztatach ZSZ, które organizowane są cyklicznie przez IWP. Tematem zajęć było: "Zarządzanie zespołem w projekcie wzorniczym". To o czym mogę zapewnić to doskonała organizacja całego przedsięwzięcia, świetne przygotowanie merytoryczne i praktyczne przesympatycznego prowadzącego oraz bardzo miła atmosfera przez cały czas trwania warsztatów, co jest niewątpliwą zasługą organizatorów. Bardzo dobrym pomysłem było zaktywizowanie przybyłych za pomocą licznych prac w grupach. Każda z nich była komentowana i podsumowywana przez prowadzącego, który w przystępny sposób wskazywał na silne i słabe strony współpracy danego zespołu oraz dawał wartościowe wskazówki na przyszłość. Dodam jeszcze kilka słów na temat materiałów, skrzętnie opisujących wszelkie poruszane na warsztatach zagadnienia. Niewątpliwie mogą przydać się one jeszcze nie raz w sytuacjach podbramkowych każdemu z uczestników, przypomnieć pewne zasady i techniki radzenia sobie w różnych, niekiedy trudnych chwilach. Osobiście jestem w pełni usatysfakcjonowana i zdecydowanie polecam innym cały cykl szkoleń."

Ola Pietrucka
Galeria Olissima

 

"Udział w warsztatach dla projektantów był  bardzo ważnym punktem w działaniu mojej firmy. Warsztaty naświetliły mi sposób w jaki  działać na płaszczyźnie projektant - przedsiębiorca. Oczywiście nie dawały gotowego przepisu na taką współpracę, ale pokazały możliwości takiej współpracy. Uświadomiłam sobie jakie błędy popełniam przy formułowaniu ofert, prezentacji, negocjacjach. Jest to najważniejsza nauka jaką odebrałam. "

 Sylwia Kowalczyk-Gajda
projektant

 

"Warsztaty ZSZ wspólne dla projektantów i przedsiębiorców były dla mnie bardzo ciekawym doświadczeniem. Duża ilość ćwiczeń stanowiła namiastką praktycznej współpracy przedsiębiorców z projektantami – zwłaszcza w zakresie komunikacji podczas realizacji projektów. Program trzydniowych spotkań był bardzo bogaty pod względem merytorycznym, obfitował również w okazje wymiany doświadczeń i kontaktów z innymi uczestnikami. Wysoki poziom organizacji oraz serdeczna atmosfera w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego dodatkowo przyczyniły się do moich pozytywnych wrażeń i wzmocniły chęć wzięcia udziału w kolejnych szkoleniach
w przyszłości. "

Magdalena Basiak
Legrand Polska

 

"Warsztaty wspólne dla projektantów i przedsiębiorców, zorganizowane przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie, są obowiązkowym spotkaniem dla każdego projektanta wzornictwa lub inżyniera. Podczas warsztatów bardzo wartościowa okazała się być wymiana opinii, co jest najważniejsze dla drugiej strony w trakcie całego procesu tworzenia nowego produktu, począwszy od zdefiniowania briefu aż do rozpoczęcia produkcji seryjnej. Było to możliwe dzięki temu, iż faktycznie odbywała się symulacja prawdziwego projektu. Ponadto nieocenione dla projektantów było spotkanie z doświadczonym ekspertem-projektantem, który omawiał szczegółowo, jak podejść do wyceny projektu wzorniczego, opowiadał o problemach z jakimi jego firma spotykała w ciągu ostatnich kilkunastu lat i jak je rozwiązywała."

Tomasz Nalborski
3Dkoncept

 

"Na warsztatach wspólnych dla projektantów i przedsiębiorców dowiedzieć się można było, czym zajmuje się Instytut Wzornictwa Przemysłowego, zapoznać z metodologią zarządzania rozwojem i wdrożeniem projektu nowego produktu. Polecam szczególnie przedsiębiorcom sceptycznym co do roli projektantów w procesie rozwoju nowego produktu wzorniczego."

Sebastian Piotr Warpas
Dizeo

 

 

Ocena:     
Komentarze: 0
Zaloguj się aby dodać opinię

Logowanie do profilu

 

 

Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż bezpłatne konto w portalu ZSZ.

Nie pamiętasz hasła? Zamów nowe hasło.
UWAGA - warunkiem jest obecność adresu e-mail przypisanego do konta, dla którego zamawiane jest nowe hasło.

Zakładanie konta

Podany login, poza rolą w procesie logowania na swoje konto, będzie służył do sygnowania wszystkich akcji użytkownika dokonanych w obrębie portalu.
Login nie może zawierać następujących znaków:
\ / : * ? "< > |
ani zaczynać się od kropki.
*
 
*
 
Jako hasło proszę wpisać ciąg przynajmniej 7 znaków, zawierający co najmniej jedną cyfrę lub znak specjalny (na przykład #, $, %).
*
*
*
 

 
 
 
 
 
Patroni medialni
Patroni medialni
Innowacyjna Gospodarka Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.