Strona główna: Zaprojektuj swój zysk

EN PL
 

Instytut Wzornictwa Przemysłowego

 
 
Strona główna - Zaprojektuj Swój Zysk / Warsztaty / 5-7 października 2011 V Edycja Warsztaty Wspólne
 

V edycja Warsztatów Wspólnych Dla Projektantów I Przedsiębiorców
5-7 października 2011 r., Warszawa, Instytut Wzornictwa Przemysłowego

Trzydniowymi warsztatami wspólnymi dla projektantów i przedsiębiorców zrealizowanymi w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego zakończył się cykl szkoleń zaplanowany w projekcie Zaprojektuj Swój Zysk.

Uczestnicy, pracując w zespołach interdyscyplinarnych, mieli okazję poznać kluczowe etapy współpracy między projektantami a przedsiębiorcami oraz przećwiczyć w praktyce umiejętności efektywnego zarządzania i komunikacji w procesie rozwoju nowego produktu. Istotnymi elementami programu warsztatów były m.in. ćwiczenia dotyczące formułowania briefu projektowego, opracowania korzystnych warunków współpracy i prezentacji oferty handlowej, zasad prowadzenia efektywnych spotkań, negocjacji, a także przygotowania projektu koncepcji, projektu postaci i projektu szczegółowego. Duża ilość ćwiczeń, dyskusje, burze mózgów oraz wsparcie wykładowców i ekspertów pomogły w znalezieniu odpowiedzi na wiele pytań i problemów, z jakimi uczestnicy spotykają się w swej codziennej pracy.

Na zakończenie pierwszego dnia zajęć odbyła się przygotowana przez IWP sesja networkingowa, która miała na celu poznanie się uczestników oraz wymianę wzajemnych doświadczeń i obserwacji – tak z polskiej jak i zagranicznej sceny świata designu. Dopełnieniem zajęć drugiego dnia szkolenia był popołudniowy wykład gościa specjalnego, Petera van Riet’a, założyciela belgijskiej agencji projektowania usług. Prelekcja poświęcona wartości dodanej wzornictwa spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem przez uczestników warsztatów.

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadami uczestników warsztatów – materiał filmowy.

                   

                 

                 

                  

                   

                 

                 

                  

                  

                 

                

                 

                 

                 

                 

        
 

 

 
Ocena:     
Komentarze: 0
Zaloguj się aby dodać opinię

Logowanie do profilu

 

 

Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż bezpłatne konto w portalu ZSZ.

Nie pamiętasz hasła? Zamów nowe hasło.
UWAGA - warunkiem jest obecność adresu e-mail przypisanego do konta, dla którego zamawiane jest nowe hasło.

Zakładanie konta

Podany login, poza rolą w procesie logowania na swoje konto, będzie służył do sygnowania wszystkich akcji użytkownika dokonanych w obrębie portalu.
Login nie może zawierać następujących znaków:
\ / : * ? "< > |
ani zaczynać się od kropki.
*
 
*
 
Jako hasło proszę wpisać ciąg przynajmniej 7 znaków, zawierający co najmniej jedną cyfrę lub znak specjalny (na przykład #, $, %).
*
*
*
 

 
 
 
 
Patroni medialni
Patroni medialni
Innowacyjna Gospodarka Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.