Strona główna: Zaprojektuj swój zysk

EN PL
 

Instytut Wzornictwa Przemysłowego

 
 
Strona główna - Zaprojektuj Swój Zysk / Warsztaty / 23-25 marca 2011 Warszawa Warsztaty Wspólne
 

III edycja Warsztatów Wspólnych Dla Projektantów I Przedsiębiorców
23-25 marca 2011 r., Warszawa, Instytut Wzornictwa Przemysłowego

Kolejna bo III już edycja Warsztatów wspólnych dla projektantów i przedsiębiorców, realizowanych w ramach projektu „Zaprojektuj Swój Zysk” odbyła się w dniach 23-25 marca w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie.
Program 3-dniowych warsztatów niezmiennie pozwolił nawzajem poznać się grupom projektantów i przedsiębiorców. Zajęcia grupowe ułatwiały nabywanie bądź doskonalenie już posiadanych umiejętności wypracowywania rozwiązań z zakresu efektownego działania oraz komunikacji w procesie rozwoju

Tradycyjne na zakończenie pierwszego dnia zajęć odbyła się sesja natworkingowa przygotowana przez IWP, która miał na celu wzajemne poznanie się uczestników oraz wymianę wzajemnych doświadczeń i obserwacji zarówno z polskiej jak i zagranicznej sceny świata designu. Drugiego dnia warsztaty zakończył wykład Adriaana Debruyne, design managera z Belgii, założyciela Firmy Saflot Creative Consultants. Temat wykładu „Design: the bridge between creativity and innovation”
Wartość merytoryczna oceniona na 5,5  (w skali od 1 do 6) utwierdza w przekonaniu o słuszności tematyki warsztatów oraz zadowoleniu uczestników.

Zachęcamy do zapoznania z materiałem wideo.

Rekomendacje uczestników III edycji warsztatów.

"Szkolenia ZSZ powinny być obowiązkowe zarówno dla projektantów jak i przedsiębiorców. Wiedza zdobyta podczas warsztatów pozwoli nam usprawnić proces projektowy i poprawić komunikację z przedsiębiorcami. Otrzymaliśmy mnóstwo praktycznych wskazówek, jednak warsztaty ZSZ to nie tylko teoria ale również duża ilość ćwiczeń praktycznych. Dzięki temu na bieżąco konfrontowaliśmy swoje zdanie i wypracowywaliśmy rozwiązania do konkretnych sytuacji. Bardzo podobało nam się, że warsztaty pokazały cały proces tworzenia produktu, począwszy od briefu, przez składanie ofert, negocjacje a skończywszy na wdrożeniu i odbiorze projektu. To było bardzo wartościowe doświadczenie, przeszliśmy szybki kurs który usystematyzował i uporządkował naszą wiedzę. Po warsztatach czujemy się zdecydowanie pewniej ponieważ jesteśmy lepiej przygotowani do współpracy."

Pozdrawiam,
Monika Elikowska-Opala i Wojciech Opala

"Uznanie za wykonywanie fachowej, dobrej roboty (że tak się kolokwialnie wyrażę),
na polskim rynku, gdzie dizajn choć wszechobecny, mało kogo obchodzi.
Warsztaty przygotowane z najwyższą starannością pod względem materiałów, przygotowania prelegentów/ trenerów etc.
Naprawdę pierwszy raz nie miałam poczucia, że coś zostało zrobione dobrze jak na nasze polskie warunki...
Chciałoby się krzyczeć: więcej, więcej, więcej, cały czas nadrabiamy to co kraje Europy zachodniej mają w podstawie programowej...
Zatem do boju IWP a ja zawsze chętnie włączę się w Wasze akcje, jeżeli moja pomoc mogłaby okazać się pomocna."

Anna Pięta
firma to
sklep internetowy-
licoreese.com

 "Warsztaty maja ta zaletę ze materiały sa przygotowane bardzo profesjonalnie co ułatwia prace w grupie i usystematyzowanie wiedzy ,
Najważniejszym punktem w tych trzydniowych warsztatach były zadania do wykonania , i krótki czas ich realizacji który działał dopingująco,
Zaskakujące jak przypadkowe grupy osób właściwie poprowadzone poprzez moderatora warsztatów potrafią opracować niezłe projekty i jeszcze zaprezentować je na forum grupy
Polecam warsztaty przedsiębiorcom którzy szukają wskazówek jak właściwie zarzadzac zespołami projektantów, i jak sprawnie opracować plan wdrożenia nowego produktu "

E-star Estera Hapka

                   

                  

                 

                  

                  

                  

                   

                 

                  

                   

 

 

 
 

 
Ocena:     
Komentarze: 0
Zaloguj się aby dodać opinię

Logowanie do profilu

 

 

Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż bezpłatne konto w portalu ZSZ.

Nie pamiętasz hasła? Zamów nowe hasło.
UWAGA - warunkiem jest obecność adresu e-mail przypisanego do konta, dla którego zamawiane jest nowe hasło.

Zakładanie konta

Podany login, poza rolą w procesie logowania na swoje konto, będzie służył do sygnowania wszystkich akcji użytkownika dokonanych w obrębie portalu.
Login nie może zawierać następujących znaków:
\ / : * ? "< > |
ani zaczynać się od kropki.
*
 
*
 
Jako hasło proszę wpisać ciąg przynajmniej 7 znaków, zawierający co najmniej jedną cyfrę lub znak specjalny (na przykład #, $, %).
*
*
*
 

 
 
 
 
Patroni medialni
Patroni medialni
Innowacyjna Gospodarka Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.