Strona główna: Zaprojektuj swój zysk

EN PL
 

Instytut Wzornictwa Przemysłowego

 
 
Strona główna - Zaprojektuj Swój Zysk / Informacje o projekcie / Relacja z III Spotkania Partnerów, Krasiczyn 2011
 

W dniach 12-14 września 2011 odbyło się kolejne Spotkanie Partnerów projektu Zaprojektuj Swój Zysk. Miejscem spotkania był zamek w Krasiczynie, obiekt należący do Agencji Rozwoju Przemysłu, jednego z Partnerów projektu ZSZ.

W pięknych przestrzeniach krasiczyńskiego zamku uczestnicy Spotkania zapoznali się z podsumowaniem dotychczasowej realizacji projektu ZSZ i planami związanymi z utrzymaniem jego trwałości, mieli też okazję  porozmawiać o perspektywach dalszej wzajemnej współpracy. Wykład na temat polityki innowacyjności i wzornictwa w Europie na podstawie projektu Sharing Experience Europe wygłosił gość specjalny, Anna Whicher z Design Wales.

Grono Partnerów projektu ZSZ liczy obecnie trzydzieści organizacji z całego kraju. Są wśród nich m.in. agencje rozwoju regionalnego, parki technologiczne, urzędy miast i województw, uczelnie wyższe, stowarzyszenia branżowe.  W zależności od działań statutowych oraz zakresów działań własnych zapraszane są one do współpracy merytorycznej w projekcie, współorganizowania warsztatów i wystaw w różnych częściach kraju, czy też promowania projektu wśród własnych klientów i kontrahentów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz wywiadów z uczestnikami spotkania.

 

         

         

        

        

         

        

 
Ocena:     
Komentarze: 0
Zaloguj się aby dodać opinię

Logowanie do profilu

 

 

Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż bezpłatne konto w portalu ZSZ.

Nie pamiętasz hasła? Zamów nowe hasło.
UWAGA - warunkiem jest obecność adresu e-mail przypisanego do konta, dla którego zamawiane jest nowe hasło.

Zakładanie konta

Podany login, poza rolą w procesie logowania na swoje konto, będzie służył do sygnowania wszystkich akcji użytkownika dokonanych w obrębie portalu.
Login nie może zawierać następujących znaków:
\ / : * ? "< > |
ani zaczynać się od kropki.
*
 
*
 
Jako hasło proszę wpisać ciąg przynajmniej 7 znaków, zawierający co najmniej jedną cyfrę lub znak specjalny (na przykład #, $, %).
*
*
*
 

 
 
 
 
Patroni medialni
Patroni medialni
Innowacyjna Gospodarka Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.