Strona główna: Zaprojektuj swój zysk

EN PL
 

Instytut Wzornictwa Przemysłowego

 
 
Strona główna - Zaprojektuj Swój Zysk / Informacje o projekcie / Partnerzy projektu
 

Partnerzy projektu "Zaprojektuj Swój Zysk"

W ramach projektu ZSZ budowana jest ogólnopolska sieć współpracy organizacji i instytucji, chcących wspierać rozwój polskich przedsiębiorstw oraz promować ideę zwiększania konkurencyjności i innowacyjności firm poprzez wzornictwo.

Organizacje Partnerskie – w zależności od celów statutowych oraz zakresów działań własnych – zapraszane są m.in. do współpracy merytorycznej z realizatorami projektu ZSZ, współorganizowania warsztatów i wystaw w różnych regionach kraju, czy też promowania projektu wśród własnych klientów i kontrahentów.

Do współpracy w projekcie ZSZ organizatorzy zapraszają przede wszystkim: instytucje otoczenia biznesu, ośrodki gospodarcze oraz transferu technologii, inkubatory przedsiębiorczości, parki naukowo-technologiczne, agencje rozwoju regionalnego, stowarzyszenia branżowe, samorządy regionalne oraz wyższe uczelnie zajmujące się edukacją w obszarze związanym z rozwojem produktu, jego projektowaniem lub zarządzaniem.

Wypowiedzi na temat ZSZ przedstawicieli partnerów projektu.

Relacja z III Spotkania Partnerów, Krasiczyn 2011

Dotychczasowi partnerzy projektu ZSZ:

 
Pomorski Park Naukowo-TechnologicznyGESSEL. Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz i Wspólnicy. Spółka komandytowa Agencja Rozwoju Pomorza S.A.Agencja Rozwoju PrzemysłuStowarzyszenia Projektantów Form PrzemysłowychPKPP LewiatanGmina WrocławWrocławski Park TechnologicznyToruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.Funkacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości 

Kontakt w sprawie współpracy z Partnerami:
Marcin Marchwiński tel. 0 22 86 00 165 e-mail: marcin_marchwinski@iwp.com.pl

Partnerzy zagraniczni

Budowa międzynarodowej sieci współpracy partnerskiej w ramach Projektu ZSZ ma na celu zwiększenie przepływu informacji dotyczących tworzenia i implementacji profesjonalnej metodyki wdrażania nowych produktów wzorniczych, a także umożliwienie współpracy i wymiany doświadczeń związanych z metodyką badania efektywności wzornictwa oraz badań kompetencji przedsiębiorstw w procesie rozwoju produktów wzorniczych.

Współpraca z zagranicznymi instytucjami związanymi z designem, która w Projekcie ZSZ opiera się na wymianie wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk, wspiera działania służące wytworzeniu międzynarodowych standardów w zakresie wykorzystywania wzornictwa przemysłowego dla wzrostu innowacyjności gospodarek w Polsce i na świecie.

Dotychczasowi Partnerzy projektu ZSZ:

 

 

 

Faculty of Industrial Design Engineering
Delft University of Technology

DMI: Design Management Institute

 Design Flanders
 


 
Department of Industrial Product Design
Istanbul Technical University
Centre for Research on Innovation and Entrepreneurship, Reykjavik University Taiwan Design Center

Pakistan Institute of Fashion and Design    
 

   

 

 

 
Ocena:     
Komentarze: 2
Zaloguj się aby dodać opinię

Logowanie do profilu

 

 

Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż bezpłatne konto w portalu ZSZ.

Nie pamiętasz hasła? Zamów nowe hasło.
UWAGA - warunkiem jest obecność adresu e-mail przypisanego do konta, dla którego zamawiane jest nowe hasło.

Zakładanie konta

Podany login, poza rolą w procesie logowania na swoje konto, będzie służył do sygnowania wszystkich akcji użytkownika dokonanych w obrębie portalu.
Login nie może zawierać następujących znaków:
\ / : * ? "< > |
ani zaczynać się od kropki.
*
 
*
 
Jako hasło proszę wpisać ciąg przynajmniej 7 znaków, zawierający co najmniej jedną cyfrę lub znak specjalny (na przykład #, $, %).
*
*
*
 

 
 
 
 
Patroni medialni
Patroni medialni
Innowacyjna Gospodarka Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.