Strona główna: Zaprojektuj swój zysk

EN PL
 

Instytut Wzornictwa Przemysłowego

 
 
Strona główna - Zaprojektuj Swój Zysk / Dla mediów / Aktualności / ZSZ na V Pomorskim Forum Przedsiębiorczości w Gdyni
 
2010-05-13 

ZSZ na V Pomorskim Forum Przedsiębiorczości w Gdyni 

krajowa , aktualności ZSZ 
W dniach 13-14 maja 2010 roku w gdyńskim Parku Naukowo-Technologicznym, siedzibie partnera projektu ZSZ - Agencji Rozwoju Pomorza S.A., odbyło się V Pomorskie Forum Przedsiębiorczości.

Na tegorocznym Pomorskim Forum Przedsiębiorczości Instytut Wzornictwa Przemysłowego zaprezentował stoisko informacyjne projektu ZSZ. Ogromne zainteresowanie projektem i organizowanymi w jego ramach warsztatami dla przedsiębiorców i projektantów przerosło oczekiwania obsady stoiska.

Podczas forum goście mogli wysłuchać referatu dr Iwony Palczewskiej  na temat roli wzornictwa w poprawie konkurencyjności firm.

Pomorskie Forum Przedsiębiorczości adresowane jest do przedstawicieli mikro, małych i średnich firm oraz osób rozpoczynających działalność gospodarczą. W tym roku organizator po raz pierwszy zaproponował uczestnikom nową, dwudniową formułę Forum z poszerzoną ofertą paneli, warsztatów oraz imprez towarzyszących. Uczestnicy Forum mogli wziąć udział w panelach prezentujących tematykę kreowania wizerunku firmy oraz nowych trendów w źródłach finansowania działalności przedsiębiorstw. Drugiego dnia imprezy przeprowadzone zostały warsztaty z zarządzania i relacji w biznesie oraz z e-biznesu.

 
 
 
Patroni medialni
Patroni medialni
Innowacyjna Gospodarka Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.