Strona główna: Zaprojektuj swój zysk

EN PL
 

Instytut Wzornictwa Przemysłowego

 
 
Strona główna - Zaprojektuj Swój Zysk / Dla mediów / Aktualności / Do Londynu z ZSZ!
 
2011-05-05 

Do Londynu z ZSZ! 

krajowa , aktualności ZSZ 

 

Interesujesz się designem? Chcesz pojechać do Londynu na kultowe targi „100% Design”? Weź udział w konkursie „Zostań ekspertem ZSZ w Londynie!”

Udział w projekcie „Zaprojektuj Swój Zysk” to nie tylko okazja do zdobywania wiedzy z zakresu zarządzania innowacyjnym designem. To także możliwość osobistego poznawania najnowszych trendów światowego wzornictwa i to w miejscu wyjątkowym – na kultowych prestiżowych targach tej branży – „100% Design” w Londynie.

Wystarczy wziąć udział w konkursie „Zostań ekspertem ZSZ w Londynie!”. Pytania konkursowe pojawiają się od 6 maja do 15 czerwca (w każdą środę i piątek) na portalu ZSZ (www.zsz.com.pl). Dotyczą one zagadnień związanych z zarządzania wzornictwem. Aby wygrać, należy odpowiedzieć na wszystkie pytania – jeśli takich znawców designu będzie więcej, o tym kto pojedzie do Londynu zadecyduje losowanie. Jeśli pytania okażą się zbyt trudne i nikt nie odpowie na wszystkie, wygra ten, kto odpowie na najwięcej z nich. Czy pytania są trudne, bardzo trudne, czy tak sobie – ocenią sami odpowiadający. Jednak nie pozostawiamy ich bez podpowiedzi – przy pytaniach wskazujemy linki do miejsc na portalu, gdzie odpowiedź można znaleźć.

Ale uwaga! – w konkursie jest jedno utrudnienie: kiedy pojawia się kolejne pytanie, znika możliwość odpowiedzi na poprzednie. Dlatego najlepiej zaznaczyć sobie w kalendarzu już dzisiaj wszystkie środy i piątki aż do połowy czerwca ze wskazaniem „Wejdź na portal ZSZ!”.

Targi „100%Design” w Londynie to miejsce, gdzie projektanci, twórcy współczesnego wyposażenia wnętrz, architekci, producenci i przedstawiciele firm, mają możliwość zaprezentowania swojej oferty odbiorcom z całego świata. W zeszłym roku w targach umiejscowionych w 14 pawilonach pojawiło się ponad 20 tys. wystawców i zwiedzających. Mieli okazję do zapoznania się z projektami designerów nie tylko z Wielkiej Brytanii, alei z Argentyny, Austrii, Korei, Hiszpanii, Włoch, Francji, Tajwanu, Brazylii, Australii, Grecji i Singapuru. Jednym słowem – Londyn to miejsce, w którym trzeba się pojawić, jeśli chce się być na bieżąco z globalnym designem. To tutaj ustala się trendy obowiązujące w designie na najbliższe lata, więc obserwacja „100% Design” daje możliwość wyprzedzenia konkurencji na rodzimym rynku.

Po powrocie eksperta ZSZ z Londynu (targi trwają od 22 do 25 września br.) użytkownicy portalu ZSZ będą mogli zobaczyć efekty jego wyjazdu – zamieści on na portalu opis najciekawszych wydarzeń na targach, w których brał udział.

 
 
 
Patroni medialni
Patroni medialni
Innowacyjna Gospodarka Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.