Strona główna: Zaprojektuj swój zysk

EN PL
 

Instytut Wzornictwa Przemysłowego

 
 
Strona główna - Zaprojektuj Swój Zysk / Dla mediów / Aktualności / Wystawa Designer Roku 2009 Andrzej Śmiałek i Ergo Design na Gdynia Design Days
 
2010-06-12 

Wystawa Designer Roku 2009 Andrzej Śmiałek i Ergo Design na Gdynia Design Days 

krajowa , aktualności ZSZ 

W dniach 12-20 czerwca podczas Dni Biznesu Kreatywnego, organizowanych w ramach Gdynia Design Days, będzie można obejrzeć wystawę „Jak projektować chętnie kupowane produkty?”, laureata konkursu Dobry Wzór 2009 Andrzeja Śmiałka i grupy projektowej  Ergo Design.  Jest to kolejna wystawa prezentująca dobre praktyki wzornicze, prezentująca przedmioty codziennego użytku, które studio zaprojektowało dla polskich producentów i konsumentów. W Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym, gdzie można zwiedzać wystawę, zobaczymy jaki proces przeszły produkty polskich marek – Zelmer, Deltim – zanim trafiły na sklepowe półki. Więcej informacji: www.gdyniadesigndays.eu

 

12-20 czerwca 2010, codziennie w godz. 10.00-20.00, Gdynia, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny

 
 
 
Patroni medialni
Patroni medialni
Innowacyjna Gospodarka Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.