Strona główna: Zaprojektuj swój zysk

EN PL
 

Instytut Wzornictwa Przemysłowego

 
 
Strona główna - Zaprojektuj Swój Zysk / Dla mediów / Aktualności / Warsztaty ZSZ dla mediów
 
2010-06-01 

Warsztaty ZSZ dla mediów 

krajowa , aktualności ZSZ 

Pierwsze warsztaty dla dziennikarzy odbyły się 1 czerwca w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego i dotyczyły tematyki zarządzania innowacjami przy pomocy wzornictwa przemysłowego.  Spotkanie z przedstawicielami mediów miało na celu dostarczenie dziennikarzom wiedzy, praktyki oraz metodyki z zakresu zarządzania wzornictwem.  

 

 
 
 
Patroni medialni
Patroni medialni
Innowacyjna Gospodarka Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.