Strona główna: Zaprojektuj swój zysk

EN PL
 

Instytut Wzornictwa Przemysłowego

 
 
Strona główna - Zaprojektuj Swój Zysk / Dla mediów / Aktualności / 21 Design stories. Studia przypadków
 
2010-06-01 

21 Design stories. Studia przypadków 

krajowa , aktualności ZSZ 

Od 1 czerwca 2010 roku w Sali im. Wandy Telakowskiej IWP dostępna dla zwiedzających jest wystawa, prezentująca efekty udanej współpracy pomiędzy projektantem i producentem. To 21 dowodów na to, że design równa się pewny zysk. "21 design stories. Studia przypadków” to kolejna wystawa dobrych praktyk wzorniczych, organizowana w ramach prowadzonego przez IWP projektu "Zaprojektuj Swój Zysk", Poprawa konkurencyjności przedsiębiorstw poprzez zastosowanie wzornictwa, w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Wiatrak bezłopatkowy Dysona, owoc czteroletniej pracy zespołu inżynierów i projektantów pod kierownictwem Jamesa Dysona, 2009

Lampa „eneloop” zasilana energią słoneczną firmy Sanyo Electric Co., Ltd., proj. Takuo Nomi, 2009

 
 
 
Patroni medialni
Patroni medialni
Innowacyjna Gospodarka Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.